Zľavy na produkty LARX pre inštalačných partnerov na Slovensku

Medzinárodná expanzia je jednou zo súčasných priorít spoločnosti LARX. Spolu s rozširovaním nášho produktového portfólia, ktoré sme len v minulom roku doplnili o nové veľkosti uhlíkových fólií a vykurovacích rohoží, je naším hlavným cieľom pre rok 2024 nadviazať hodnotné partnerstvá s inštalatérmi a developermi na Slovensku.

Možnosti instalace systému vytápění LARX

Vykurovanie uhlíkovou fóliou predstavuje jednoduchý, účinný a bezúdržbový spôsob vykurovania. Samotná inštalácia vykurovacích fólií je veľmi jednoduchá a pri dodržaní montážnych pokynov ju zvládnete sami. Existuje niekoľko možností, kam inštalovať vykurovaciu fóliu v podlahovej konštrukcii – pod poter (betón, anhydrit) alebo priamo pod prefabrikovanú podlahovú krytinu.

Inštalácia vykurovacieho systému – tipy a triky

Inštalácia vykurovacieho systému založeného na uhlíkových vykurovacích fóliách je jednoduchá a rýchla. Poradí si s ňou každý dobrý domáci majster a elektrikár by mal inštaláciu zvládnuť bez problémov. V tomto článku sa s vami podelíme o naše skúsenosti v podobe rád, tipov a trikov na inštaláciu vykurovacích fólií, aby aj vaša inštalácia bola čo najjednoduchšia.

Ako funguje ohrev uhlíkovou fóliou

Spoločnosť LARX s.r.o. inštaluje moderné a účinné podlahové vykurovanie pomocou elektrických vykurovacích uhlíkových fólií – uhlíkové fólie LARX. Vzhľadom na množstvo otázok a mylných predstáv, ktoré medzi verejnosťou prevládajú, sme sa rozhodli napísať pre našich zákazníkov zrozumiteľný technický článok o tom, ako sálavé vykurovanie, uhlíkové fólie a regulácia vykurovania skutočne fungujú.